SOCZEWKI OKULAROWE PROGRESYWNE

naturalne widzenie

Soczewki progresywne zapewniają płynne przejście od widzenia do dali, poprzez widzenie odległości pośrednich, do widzenia z bliska. Oznacza to, że soczewka progresywna ma zmienną moc (od góry do dołu), co zapewnia naturalne widzenie. Możliwe są dla każdej korekcji wzroku.

SOCZEWKI OKULAROWE TRANSITIONS

maksymalny komfort, najwyższa jakość widzenia

Soczewki Transitions Signature VII chronią wzrok przed niechcianymi odblaskami, nadmiernym wysiłkiem oraz przed promieniowaniem UV. Soczewki Transitions Signature VII zapewniają maksymalny komfort i najwyższą jakość widzenia zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz!.

SOCZEWKI OKULAROWE ANTYREFLEKSYJNE

prawdziwy komfort widzenia

Essilor wykorzystując najbardziej zaawansowane technologie powłok antyrefleksyjnych stosowanych na soczewkach okularowych, zapewnia użytkownikowi prawdziwy komfort widzenia. Obecnie większość soczewek ma specjalnie dopasowaną powłokę antyrefleksyjną.

SOCZEWKI DO PRACY PRZY KOMPUTERZE

redukcja zmęczenia Twoich oczu

Wypróbuj soczewki Essilor do komputera!

Komputery są teraz podstawowym narzędziem w naszym codziennym życiu. Wielu ludzi spędza ponad dwie godziny dziennie przed różnego rodzaju monitorami w pracy, w domu lub w innych miejscach.

Ale długie i nieustanne korzystanie z komputerów powoduje zmęczenie ciała i oczu, co powoduje utratę koncentracji i wydajności.

Niezależnie od wieku czy wady wzroku, istnieją soczewki Essilor do komputera, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby.

Soczewki Essilor do komputera redukują zmęczenie Twoich oczu oferując bardziej komfortowe i czyste widzenie.

W zależności od wady wzroku, specjalista optyk zaproponuje najlepiej dopasowane soczewki Essilor do komputera dla Ciebie.

OKULARY DLA DZIECI

Posiadamy szeroki wybór oprawek i soczewek okularowych dla dzieci – w pełni bezpiecznych i prawidłowo korygujących wadę wzroku.